ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.

Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źrodłem wzmacniania ducha.

Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni Nas wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i niech pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

z darem modlitwy ks. Marian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *