Nowenna do Pani Saneckiej 14 sierpnia 2019 rok

• Matko  Boża  Sanecka  proszę o  łaski  i wstawiennictwo  u Syna Twojego  dla  oczekującej  dziecka  Ewy  i dla  jej  nienarodzonej  córeczki o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie.
  • Matko Najświętsza, Pani Sanecka, proszę o zdrowie dla Tymoteusz i mamy Alicji Wesołowskiej ze Stalowej Woli
  • Pani Sanecka proszę gorąco o dar potomstwa  dla Karoliny i Tomka.
  • Matko dająca nowe życie, dziękujemy Ci za Twoją opiekę nad Marysią, która walczy z rakiem. Wspomóż najbliższych, ożywiaj ich wiarę i nadzieję
  • Matko Oczekiwanego Macierzyństwa proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Dominiki i zdrowie dla mamy i oczekiwanego dziecka
  • Matko Moja Kochana proszę Cię o zdrowie dla Teresy Urbańskiej,
  • Matuchno polecam Ci małą Hanię, proszę o powrót do zdrowia
  • Matko słuchające dziękujemy Ci za wymodlone wyczekiwane od lat dziecko.
  • Dziękuję Ci Matuchno za uzdrowienie mojego syna Michała i proszę o dalsze zdrowie
  • Zawierzamy Ci uzależnioną od alkoholu Elżbietę i jej małe dziecko
  • Matko wpatrzona w nasze serca proszę o dobry wzrok dla Zofii i Haliny
  • Matko Boża Sanecka proszę Cię o powrót do zdrowia mojej żony Małgorzaty, a także dla Katarzyny, Tomasza, Marka, Anny, Antoniego, Grażyny, Anny, Romana, Doroty, Jacka, Marysi, Stanisławy, Wandy, Haliny, Wiesława, Józefa, Małgorzaty i tych którzy nas o to prosili
  • Dziękuję Matko Oczekiwanego Macierzyństwa, za dar nowego życia. Po 7 latach oczekiwań i gorącej modlitwy jestem w stanie błogosławionym. Maryjo miej w opiece poczęte dziecko i prowadź do szczęśliwych narodzin. Beata z Kąclowej
  • Matko wyproś uzdrowienie z depresji syna Mateusza i proszę by powrócił do wiary
  • Matko Boża Sanecka proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego syna i opiekę dla nas
  • Tyś Matką słuchającą, prosimy wysłuchaj nasze wołanie o dar potomstwa dla Eugeniusza i Anieli, Anny i Pawła, Pauliny i Daniela, Eli i Pawła, Bernadetty i Piotra, Haliny i Damiana, Zbigniewa
  • Matuchno proszę swoją matczyną opieką i miłością Annę, Martę, obdarz potomstwem Magdalenę

• Maryjo, zawierzamy Ci także księdza kardynała Stanisława, ks. arcybiskupa Marka, abp Wacława Metropolitę Częstochowskiego, naszych biskupów; ks. bp Jana Zająca, Jana Szkodonia, księży którzy prosili nas o modlitwę u Ciebie, ks. Pawła. Zawierzamy Ci rodziny, które przygotowywały świątynię na niedziele. Wejrzyj także na chorych i cierpiących w naszych domach oraz tych, którzy się nimi opiekują. Polecamy Ci również te osoby, które kochamy, przyjaciół i tych za których winniśmy się modlić.

• Matko Miłosierdzia, wprowadź do Domu Naszego Ojca naszych bliskich zmarłych

Msze święte w naszej parafii w okresie zwykłym:

Poniedziałek, Środa, Piątek oraz Sobota o godzinie 17:00 (18:00 w czasie letnim)
Wtorek i Czwartek o godzinie 7:00

Niedziela o godzinie 8:00, 10:00, 11:30

Nowennę do Matki Bożej Saneckiej odmawiamy co środę. Rozpoczynamy ją modlitwą różańcową, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Adoracja Jakubowa odbywa się 25. dnia każdego miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą.

W pierwsze soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Rozpoczynamy je o 16:00 (w czasie letnim o 17:00).

Wielki Post

Droga Krzyżowa w każdy piątek pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą oraz w niedzielę o 14:20. Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o 15:00 a po nich dodatkowa Msza Święta.

Maj

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00, a pół godziny przed Mszą Nabożeństwo Majowe do Najświętszej Marii Panny. Litania do NMP w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Październik

Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, a pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej, odmawiamy Różaniec. W niedzielę różaniec po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Msze Święte roratnie codziennie o godz 7:00.

Odpust odbywa się w niedzielę najbliższą 25 lipca, kiedy wypada święto Św. Jakuba
oraz 8 grudnia, czyli w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.