Nowenna do Pani Saneckiej

10 kwietnia 2019 rok

Matuchno dziękuję za wyjście mojej córki z ciężkiej depresji,

• Matko Boża, Pani Sanecka weź w swoją opiekę Dorotę, dodaj jej odwagi i siły do przyjęcia chemii,
      • O Maryjo Matko moja przyjmij moją modlitwę o zgodę i zdrowie w rodzinie
      • Matko nasza kochana, proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę oraz zachowanie od nieszczęść dla dzieci, wnuków i całej mojej rodziny,
      • Prosimy Cię Matko Boża wstawiaj się u Boga za rodzinę Chrapusta. Miej w opiece dzieci; Malwinkę i Helenkę oraz ich mamę Karolinę, która zmaga się z groźną chorobą
      • Dziękując za dar macierzyństwa dla Oli – prosimy o szczęśliwe rozwiązanie i Twoja Matko Boża opiekę nad jej rodziną
      • Dziękujemy Ci Matko Boża za Twoja opiekę na czas pielgrzymowania po Ziemi Świętej. Prosimy wyjednaj nam u Boga łaski potrzebne dobrego życia dla nas, naszych dzieci oraz całej rodziny i naszych przyjaciół, Joanna i Mirek
      • Matko Boża Pani Sanecka dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory i proszę o zdrowie i błog. Boże w każdym dniu dla rodziny Banakiewicz
      • Mateńko proszę o sakramenty święte i nawrócenie dla rodziny Kłosowski, Chudzik, Święcki, Kłapacz, Kowalczyk, i pojednanie z Panem Bogiem w godzinie śmierci.
      • Za wstawiennictwem Pani Saneckiej proszę o zdrowie, Boża opiekę w szkole i życiu osobistym, o łaskę nawrócenia dla Krystiana. Dziękuję za Bożą opiekę w życiu moich dzieci, wnuków i moimi.
      • Matko Boska proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny i zgodę. Dziękuję za wszystko co dla mojej rodziny robisz. Miej w opiece moje dzieci.
      • Matko Boża Sanecka prosimy ochraniaj nasze dzieci płaszczem swej opieki przed niebezpieczeństwem opuszczenia wyznaczonych przez Boga dróg ku wiecznemu zbawieniu.
      • Zanosimy do Ciebie Matko Boża Sanecka prośbę o miłość, zgodę i wzajemne wybaczanie w rodzinie Gosi i Bartka. Wstawiaj się za nimi u swojego Syna.
      • Matko Boża polecamy Twojej Matczynej opiece wszystkie dzieci objęte modlitwą różańcową przez ich rodziców. Róża św. Moniki, św. Jana Pawła II z USA.
      • Matuchno Sanecka proszę o opiekę nad moją rodziną Magda Janek Lena Ala i Damian
      • Tyś Matką Oczekiwanego Macierzyństwa. Przez Twoją przyczynę prosimy o łaskę rodzicielstwa dla Pauliny i Marcina, Magdaleny i Krzysztofa, Kasi i Darka, Magdaleny i Mateusza, Bernadetty i Piotra, Marysi i Marka, Eweliny i Marcina, Haliny i Adama, Eweliny i Daniela, Pani Sanecka, Matko Oczekiwanego Macierzyństwa przez Twoją przyczynę uproś u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę rodzicielstwa dla Moniki i Michała, Wioli i Daniela oraz Moniki, Agnieszki, Bernadetty, Beaty, Magdaleny, Katarzyny, Sylwii; wejrzyj na ich gorące pragnienia i wspomóż swym potężnym wstawiennictwem
      • Maryjo Pani Sanecka otocz opieką Daniela, Piotra, Tomasza i ich rodziny, prosimy Cię o zdrowie dla nich, a także dla: Urszuli, Zuzanny, Wandy, Haliny, Karola, Reginy, Aliny, Natalii, Jana, Grzegorza, Marcina, Wiesława, Jasia, Anny, Beaty, Emilii, Janiny, Jakuba, Renaty i ich dzieci, Barbary, Romana, Mai, Gabrieli, Patrycji, dla Haliny, Mariusza, Marii, Haliny, Anny
      • Wejrzyj na Zofię, która zmaga się z utratą wzroku
      • Otocz swoją matczyną miłością Annę, Martusie i całą rodzinę
      • Maryjo, zawierzamy Ci także księdza kardynała Stanisława Dziwisza. ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, ks. abp Wacława Depo Metropolitę Częstochowskiego, naszych biskupów, ks. Grzegorza, któremu amputowano nogę i tych, którzy proszą  o modlitwę u Twoich stóp. Dziś w szczególny sposób zawierzamy Ci Ojca Pawła naszego rekolekcjonistę, który prowadził nas przez ostatnie dni do Jezusa przez Twój przykład codziennego życia i zawierzenia się Panu Bogu. Zawierzamy Ci rodziny, które przygotowywały świątynię na niedziele. Błogosław dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Otocz swą matczyną miłością młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Wejrzyj także na chorych i cierpiących w naszych domach oraz tych, którzy się nimi opiekują. Polecamy Ci również te osoby, które kochamy i tych za których winniśmy się modlić. Miej w opiece Julka, którego tak kochasz, a który przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej.

• Matko Miłosierdzia, wprowadź do Domu Naszego Ojca naszych bliskich zmarłych.

Msze święte w naszej parafii w okresie zwykłym:

Poniedziałek, Środa, Piątek oraz Sobota o godzinie 17:00 (18:00 w czasie letnim)
Wtorek i Czwartek o godzinie 7:00

Niedziela o godzinie 8:00, 10:00, 11:30

Nowennę do Matki Bożej Saneckiej odmawiamy co środę. Rozpoczynamy ją modlitwą różańcową, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Adoracja Jakubowa odbywa się 25. dnia każdego miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą.

W pierwsze soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Rozpoczynamy je o 16:00 (w czasie letnim o 17:00).

Wielki Post

Droga Krzyżowa w każdy piątek pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą oraz w niedzielę o 14:20. Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o 15:00 a po nich dodatkowa Msza Święta.

Maj

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00, a pół godziny przed Mszą Nabożeństwo Majowe do Najświętszej Marii Panny. Litania do NMP w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Październik

Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, a pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej, odmawiamy Różaniec. W niedzielę różaniec po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Msze Święte roratnie codziennie o godz 7:00.

Odpust odbywa się w niedzielę najbliższą 25 lipca, kiedy wypada święto Św. Jakuba
oraz 8 grudnia, czyli w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.