Nowenna do Pani Saneckiej 19 czerwca 2019 rok

• Maryjo, dziś świętują 35r. ślubu Maria i Stanisław Tataruch. Wyproś im potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, zdrowie, na dalsze lata wspólnego życia.
  • Matko Oczekiwanego Macierzyństwa wejrzyj na Bernadettę i Piotra, którzy przybyli do Ciebie z Kielc i proszą o dar nowego życia
  • Matuchno ukochana przyjmij moje dziękczynienie za otrzymane łaski, Władysława
  • Matko Boża Sanecka polecamy Ci Tomka Nadgórskiego, który uległ wypadkowi
  • Prosimy Cię z ufnością Matko, otocz opieką nowo ochrzczoną Blankę
  • Zawierzamy Ci dzieci z klas III komunijnej, które przyszły do Ciebie w miniony wtorek z Zalasu, ich rodziców, wychowawców
  • Pani Sanecka, dziękuję za opiekę przy podejmowaniu decyzji i proszę o błog. i opiekę dla Kapłanów, Parafian i wszystkich potrzebujących Twojej bliskości
  • Kochana Mateńko proszę Cię o łaskę macierzyństwa dla Reni, o szczęście w życiu dla córek, o uzdrowienie Janusza, Michała, Krystiana, o zdrowie i Boże błog. dla rodz. Beaty, Bogusi, Sabiny, Magdy. O błog. w życiu rodzinnym i małżeńskim dla mnie. Twoja córka
  • Matko kochająca pobudź serce Mirka do miłości i szacunku dla swojej żony i rodziny
  • Matko Boża Pani Sanecka, dziękujemy Ci za powrót do zdrowia: Barbary, Daniela, Marii
  • Tyś Matką słuchającą, prosimy wysłuchaj nasze wołanie o dar potomstwa dla Anny i Pawła, Pauliny i Daniela, Eli i Pawła
  • Matko kochająca wejrzyj na miłość męża i dzieci i daj zdrowie żonie i mamie.
  • Maryjo pomagająca nam w dźwiganiu krzyża, proszę o szybki powrót do zdrowia dla mojego Taty i łaskę wiary
  • Matko wpatrzona w nasze serca wejrzyj na wszystkich zmagających się z cierpieniem a szczególnie na: Annę, Romana, Dorotę, Jacka, Marysię, Stanisławę i tych którzy nas o to prosili
  • Z ufności proszę Cię Matko Moja o zgodę i miłość w rodzinie,
  • Wejrzyj Matuchno na Zofię, która traci wzrok, otocz swoją matczyną opieką i miłością Annę, Martusię i całą rodzinę, obdarz potomstwem Magdalenę
  • Maryjo, zawierzamy Ci także księdza kardynała Stanisława, ks. arcybiskupa Marka, abp Wacława Metropolitę Częstochowskiego, naszych biskupów; ks. bp Jana Zająca, Jana Szkodonia, księży którzy prosili nas o modlitwę u Ciebie. Zawierzamy Ci rodziny, które przygotowywały świątynię na niedziele. Dzieci i młodzież, które rozpoczęły dziś wakacje. Wejrzyj także na chorych i cierpiących w naszych domach oraz tych, którzy się nimi opiekują. Polecamy Ci również te osoby, które kochamy, przyjaciół i tych za których winniśmy się modlić.
  • Matko Miłosierdzia, wprowadź do Domu Naszego Ojca naszych bliskich zmarłych

Msze święte w naszej parafii w okresie zwykłym:

Poniedziałek, Środa, Piątek oraz Sobota o godzinie 17:00 (18:00 w czasie letnim)
Wtorek i Czwartek o godzinie 7:00

Niedziela o godzinie 8:00, 10:00, 11:30

Nowennę do Matki Bożej Saneckiej odmawiamy co środę. Rozpoczynamy ją modlitwą różańcową, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Adoracja Jakubowa odbywa się 25. dnia każdego miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą.

W pierwsze soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Rozpoczynamy je o 16:00 (w czasie letnim o 17:00).

Wielki Post

Droga Krzyżowa w każdy piątek pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą oraz w niedzielę o 14:20. Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o 15:00 a po nich dodatkowa Msza Święta.

Maj

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00, a pół godziny przed Mszą Nabożeństwo Majowe do Najświętszej Marii Panny. Litania do NMP w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Październik

Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, a pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej, odmawiamy Różaniec. W niedzielę różaniec po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Msze Święte roratnie codziennie o godz 7:00.

Odpust odbywa się w niedzielę najbliższą 25 lipca, kiedy wypada święto Św. Jakuba
oraz 8 grudnia, czyli w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.