Nowenna do Pani Saneckiej 11 grudnia 2019 rok

• Najdroższa Mateńko … Matko Boża Sanecka … z całego serca dziękujemy Ci za dar życia naszej córki Kalinki. Prosimy Cię chroń ja nadal w Swoich matczynych ramionach, bo Tobie ja powierzyliśmy … Błagamy uproś u Pana Boga łaskę dla niej ..aby choroba z którą się urodziła potraktowała ja łagodnie. Z ogromną pokorą w sercu proszą Cię rodzice.
  • Proszę, o wstawiennictwo Pani Saneckiej dla mojej mamusi, o szczęśliwy i bezpieczny zabieg na sercu. Niech Pani Sanecka najukochańsza Matuchna nad nią czuwa i ma ją w swojej opiece. Polecam Twojej opiece Matko Boża Sanecka lekarzy żeby podejmowali właściwe decyzje i leczenie. Katarzyna Badacz
  • Matko kochająca otocz opieką Renatę, Józefa i całą rodzinę,
  • Maryjo, Oczekiwanego Macierzyństwa, wysłuchaj prośby o dar potomstwa dla: Patrycji i Konrada, Weroniki i Mikołaja, Kamila i Pauli, Moniki i Piotra, Bartłomieja i jego żony, Katarzyny, Magdaleny i ich mężów,
  • Matko nasza przyjmij nasze dziękczynienie za opiekę nad Urszulką, miej w swojej opiece jej rodziców,
  • Matko obecna w naszym saneckim kościele, proszę otocz opieką rodzinę Wilczyńskich,
  • Otocz swoją opieką Matko Oczekiwanego Macierzyństwa;     Ewę, Sylwię, Dominikę, Agnieszkę, Gabrysię, które spodziewają się dziecka, uproś zdrowie dla dzieci i ich mam.
  • Matko Sanecka wpatrzona w nasze serca proszę o dobry wzrok dla Zofii,
  • Matka kochająca opiekuj się Anną, Martą i całą rodziną,
  • Maryjo, zawierzamy Ci także księdza kardynała Stanisława Dziwisza, arcybiskupa Marka, ks. abp Wacława Metropolitę Częstochowskiego, naszych księży biskupów; ks. bp Jana Zająca, Jana Szkodonia, który prosi nas  o modlitwę. Zawierzamy Ci rodziny, które przygotowywały świątynię na niedziele. Wejrzyj także na chorych i cierpiących w naszych domach oraz tych, którzy się nimi opiekują. Polecamy Ci również te osoby, które kochamy, przyjaciół i znajomych, tych za których winniśmy się modlić.
  • Matko Miłosierdzia, wprowadź do Domu Naszego Ojca naszych bliskich zmarłych,

Msze święte w naszej parafii w okresie zwykłym:

Poniedziałek, Środa, Piątek oraz Sobota o godzinie 17:00 (18:00 w czasie letnim)
Wtorek i Czwartek o godzinie 7:00

Niedziela o godzinie 8:00, 10:00, 11:30

Nowennę do Matki Bożej Saneckiej odmawiamy co środę. Rozpoczynamy ją modlitwą różańcową, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Adoracja Jakubowa odbywa się 25. dnia każdego miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą.

W pierwsze soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Rozpoczynamy je o 16:00 (w czasie letnim o 17:00).

Wielki Post

Droga Krzyżowa w każdy piątek pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą oraz w niedzielę o 14:20. Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o 15:00 a po nich dodatkowa Msza Święta.

Maj

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00, a pół godziny przed Mszą Nabożeństwo Majowe do Najświętszej Marii Panny. Litania do NMP w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Październik

Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, a pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej, odmawiamy Różaniec. W niedzielę różaniec po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Msze Święte roratnie codziennie o godz 7:00.

Odpust odbywa się w niedzielę najbliższą 25 lipca, kiedy wypada święto Św. Jakuba
oraz 8 grudnia, czyli w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.