Msze święte w naszej parafii w okresie zwykłym:

Poniedziałek, Środa, Piątek oraz Sobota o godzinie 17:00 (18:00 w czasie letnim)
Wtorek i Czwartek o godzinie 7:00

Niedziela o godzinie 8:00, 10:00, 11:30

Nowennę do Matki Bożej Saneckiej odmawiamy co środę. Rozpoczynamy ją modlitwą różańcową, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Adoracja Jakubowa odbywa się 25. dnia każdego miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą.

W pierwsze soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Rozpoczynamy je o 16:00 (w czasie letnim o 17:00).

Wielki Post

Droga Krzyżowa w każdy piątek pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą oraz w niedzielę o 14:20. Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o 15:00 a po nich dodatkowa Msza Święta.

Maj

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00, a pół godziny przed Mszą Nabożeństwo Majowe do Najświętszej Marii Panny. Litania do NMP w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Październik

Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, a pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej, odmawiamy Różaniec. W niedzielę różaniec po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Msze Święte roratnie codziennie o godz 7:00.

Odpust odbywa się w niedzielę najbliższą 25 lipca, kiedy wypada święto Św. Jakuba
oraz 8 grudnia, czyli w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.