Nowenna do Pani Saneckiej 16 października 2019 rok

• Matko Najświętsza – Orędowniczko nasza – Pośredniczko nasza – Pani Sanecka, proszę cię o błogosławieństwo i potrzebne łaski. Oczekujemy z mężem na wyniki badań, prosimy spraw Matko Miłosierdzia, aby były one pomyślne, by nasze marzenia o posiadaniu potomstwa się spełniły. Matko, klękamy przed twoim słodkim obliczem i gorliwym sercem prosimy o cud narodzin, Ty wszystko możesz, obdarz nas potomstwem i napełnij nasze serca nadzieją i miłością. Pani Sanecka, wierzymy, że wysłuchasz naszych próśb i pozwolisz nam cieszyć się upragnionym szczęściem. Katarzyna
  • Droga Matko Boża,  proszę Cię o wstawiennictwo u Twego ukochanego Syna o szczęśliwą rekonwalescencję po operacji dla Doroty oraz wiarę dla Janusza, Moniki, Agnieszki, Przemysława, Joanny, Macieja i Mateusza. Agnieszka
  • Matko Boża z Sanki proszę wstaw się za naszą rodziną, abyśmy spłacili wszystkie długi, abyśmy nie żyli w rozłące.
  • Boża Sanecka, składam Ci hołd wdzięczności za dar poczęcia dzieciątka w łonie mojej córki. Dziękują za Twoją matczyną opiekę nad naszą rodziną. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii, Mama Teresa.
  • Matko Oczekiwanego Macierzyństwa proszę w intencji Gabrysi i jej nienarodzonego dziecka o zdrowie,
  • Maryjo, Oczekiwanego Macierzyństwa, wysłuchaj prośby Patrycji i Konrada o dar potomstwa
  • Matko Najświętsza, Pani Sanecka, klękamy u stóp twego ołtarza prosząc z pokorą o dar potomstwa dla mnie i mojej małżonki. Bartłomiej,
  • Matuchno Kochana, proszę o zdrowie dla mojej siostry Beaty i szczęśliwą operację,
  • Pani Sanecka, z pokorą prosimy Cię w intencji ośmioletniej Urszulki, o jej wybudzenie i powrót do domu
  • Otocz swoją opieką Matko Oczekiwanego Macierzyństwa, Ewę oraz Dominikę, które spodziewają się dziecka, uproś zdrowie dla mam i dzieci,
  • Matko Sanecka wpatrzona w nasze serca proszę o dobry wzrok dla Zofii i Haliny, o łaskę uzdrowienia z choroby oczu i zdrowie w naszej rodzinie. Miej nas w swojej opiece.
  • Matuchno otocz matczyną opieką i miłością Annę, Martę całą rodzinę,
  • Maryjo zawierzam Ci mojego Przyjaciela, którego od Ciebie otrzymałem,
  • Maryjo, zawierzamy Ci także księdza kardynała Stanisława Dziwisza, ks. arcybiskupa Marka, ks. abp Wacława Metropolitę Częstochowskiego, naszych księży biskupów; ks. bp Jana Zająca, Jana Szkodonia, księży którzy prosili nas o modlitwę u Ciebie, szczególnie ks. Stanisława, ks. Andrzeja, ks. Jacka. Zawierzamy Ci rodziny, które przygotowywały świątynię na niedziele. Wejrzyj także na chorych i cierpiących w naszych domach oraz tych, którzy się nimi opiekują. Polecamy Ci również te osoby, które kochamy, przyjaciół i znajomych, tych za których winniśmy się modlić.
  • Matko Miłosierdzia, wprowadź do Domu Naszego Ojca naszych bliskich zmarłych.

Msze święte w naszej parafii w okresie zwykłym:

Poniedziałek, Środa, Piątek oraz Sobota o godzinie 17:00 (18:00 w czasie letnim)
Wtorek i Czwartek o godzinie 7:00

Niedziela o godzinie 8:00, 10:00, 11:30

Nowennę do Matki Bożej Saneckiej odmawiamy co środę. Rozpoczynamy ją modlitwą różańcową, pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

Adoracja Jakubowa odbywa się 25. dnia każdego miesiąca, pół godziny przed Mszą Świętą.

W pierwsze soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Rozpoczynamy je o 16:00 (w czasie letnim o 17:00).

Wielki Post

Droga Krzyżowa w każdy piątek pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą oraz w niedzielę o 14:20. Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o 15:00 a po nich dodatkowa Msza Święta.

Maj

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00, a pół godziny przed Mszą Nabożeństwo Majowe do Najświętszej Marii Panny. Litania do NMP w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Październik

Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, a pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej, odmawiamy Różaniec. W niedzielę różaniec po Mszy Świętej o godz. 10:00.

Msze Święte roratnie codziennie o godz 7:00.

Odpust odbywa się w niedzielę najbliższą 25 lipca, kiedy wypada święto Św. Jakuba
oraz 8 grudnia, czyli w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.