Opublikowane przez dnia 23 grudnia 2023

„Lecz anioł rzekł do nich: Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan” (Łk 2, 10-11).

Pasterze i mędrcy, biedni i bogaci, szukali i znaleźli Bożą dziecinę. Tak się wszystko zaczęło. Od Jezusa rozpoczęła się szczęśliwa godzina Miłości. Niech nam jej żadne trudności nie przysłonią. W blasku Betlejemskiej Gwiazdy szukajmy Nowonarodzonego w drugim człowieku. Jezus przyjdzie jeszcze raz! Być może tak jak wtedy, w nocy – przyjdzie, by sądzić z miłości. Obyśmy Go nie przegapili; ani teraz, ani w przyszłości!

Na Święta Bożego Narodznia oraz nadchodzący Nowy Rok życzę dużo zdrowia, radości i miłości, oraz niosącego zgodę i pokój błogosławieństwa Bożego!

Z darem modlitwy i serdecznej pamięci

Ks. Marian Kapuściak, proboszcz

W kategorii: Aktualności