Opublikowane przez dnia 21 marca 2019

Przydarzyła nam się piękna historia. W ubiegłym tygodniu kopia obrazu Matki Bożej Saneckiej wędrowała po Ziemi Świętej. Obraz został w Betlejem. W odpowiedzi jakby, dzięki ofiarnym staraniom rodziny Kwiatek Joanny i Mirosława z błogosławieństwem Abp Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego, dotarł do nas obraz Matki Bożej z Groty Mlecznej w Betlejem. Umieszczony został na razie na ołtarzu św. Jakuba. Jest to także obraz, jak i sanecki, przed którym modlą się mamy w stanie błogosławionym i te które proszą o dar potomstwa. Otrzymałem też trochę wcześniej od księdza proboszcza Emila Furtaka, pył z Groty mlecznej. Mam i mogę ofiarować parom, które starają się i proszą o dar nowego życia.

Jak wielkie są dzieła Boga i nie zbadane. Bogu dzięki. ks. proboszcz

W kategorii: Aktualności