Opublikowane przez dnia 5 sierpnia 2016

Z SERCA DZIĘKUJĘ…

Drodzy Parafianie za Waszą wielką życzliwość, otwarte domy i serca, dla naszych Gości zza granicy. Przyjechali do nas, aby w ramach ŚDM poznać orędzie Bożego Miłosierdzia, zobaczyć kraj św. Jana Pawła II i mieszkających tutaj ludzi. Myślę, że obraz który zabrali jest piękny. Nie zapomnijmy tych odwiedzin, tego czego byliśmy świadkami. Na co patrzyły nasze oczy, czego dotykały przez wzruszenie nasze serca. Można powiedzieć Bóg nam się objawił w drugim człowieku. Trzeba teraz byśmy wartości naszej wiary pielęgnowali i przekazywali z odwagą następnemu pokoleniu. Do tego zachęca nas papież Franciszek, którego zawsze porównujemy do Naszego Papieża, myślę… udanie.

Dziękuję całemu Komitetowi Parafialnemu ŚDM, na czele z nieocenioną Panią Joanną Morgaś, Panią Lidią Ryszka, Kamilem Morgaś i wszystkimi wolontariuszami: Agnieszką Wojtas, Agnieszką Tataruch, Natalią Jamrozik, Anią Lis, Żanetką Doła, Julką Kramarczyk i wszystkimi, którzy dbali by naszym Gościom niczego nie brakowało. Bóg Zapłać!

Ks. Proboszcz

W kategorii: Aktualności