Opublikowane przez dnia 17 maja 2017

W tym tygodniu rozpoczynamy świętowanie naszej Pierwszej Rocznicy Koronacji, Łaskami Słynącego Obrazu Matki Bożej Saneckiej. Przez ten rok wydarzyło się ponad 10 zdarzeń – łask, wyproszonych przez przyczynę Naszej Matki i Królowej.

W sobotę 20 maja zapraszamy na czuwanie modlitewne ze świadectwami uzdrowień i pokazem zdjęć z koronacji. O godz. 19.oo Msza św. w czasie której śpiewać będzie schola dziecięca z Zalasu. Następnie nabożeństwo do Matki Bożej Saneckiej połączone ze świadectwami uzdrowień, przeplatane modlitwą i pieśnią naszej scholki dziecięcej. Zakończymy nasze spotkanie Apelem Jasnogórskim o godz. 21.oo.

W Niedzielę o godz. 11.3o zostanie odprawiona Uroczysta Suma Dziękczynna za dar koronacji, przez naszego rodaka, Ojca Tadeusza Suślika, który obchodzi swoje urodziny i rocznicę święceń. W czasie Mszy św. śpiewać będą nasze Frywałdzianki.

Natomiast w poniedziałek – w sam dzień – jak to było rok temu, Msza św. o godz. 11.oo, na którą zapraszam całą szkołę i wszystkich chętnych parafian. Po Mszy św. możliwość zobaczenia filmu TV Kraków o Pani Saneckiej. Świętujmy wspólnie nasz roczek koronacji. Pokażmy naszej Matce, że Ją bardzo kochamy. Nie zapominajmy także o pięknym nabożeństwie majowym odprawianym codziennie o godz. 17.3o.

W kategorii: Aktualności