W każdą środę pół godziny przed Mszą św. odprawiamy w naszej parafii – Sanktuarium Matki Boskiej Pani Saneckiej Matki Oczekiwanego Macierzyństwa – nieustającą nowennę. Rozpoczyna się ona wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową, którą prowadzi Bractwo Niepokalanego Poczęcia NMP i parafianie. Następnie kapłan przedstawia przed Cudownym Obrazem wszystkie intencje, które wierni przynoszą do skrzynki modlitw, albo też przesyłają drogą mailową czy podają telefonicznie. Po wypowiedzeniu intencji śpiewana jest Litania do Matki Bożej Saneckiej. Potem  kapłan błogosławi zebranych Najświętszym Sakramentem i rozpoczyna się Eucharystia. Przez wstawiennictwo Naszej Matki i Królowej w czasie Mszy św. ofiarowane są Panu Bogu wszystkie te intencje, które przynosimy, także w naszych sercach. Maryja, tak jak w Kanie Galilejskiej wstawia się za nami u Swego Jedynego Syna. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Przekonujemy się o tym tutaj nieustannie.

W tym tygodniu w najbliższą środę 13 lutego o godz. 16.3o będziemy modlić się w następujących intencjach:

1. Błagam Cię Matko Boska Pani Sanecka o wyleczenie z choroby nowotworowej 33 –letniej Patrycji Kozela, mama
  2. Matko Boska Pani Sanecka z wielką wiarą i ufnością prosimy dziś o łaskę uzdrowienia z raka dla Urszuli i dla Emilii matki dwojga synów spod Łodzi
  3. Gorąco prosi Cię Matuchno o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Daniela, mama
  4. Matko, przedstaw Dobremu Bogu także naszą modlitwę o zdrowie dla wnuczka Jasia i jego mamy Anny
  5. Pani Sanecka, proszę o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Barbary,
  6. Matko Dająca Nowe Życie usłysz wołanie o łaskę zdrowia dla Romana
  7. Matuchno Pani Sanecka polecam Ci siostrę zakonną Maję, prosząc o jej zdrowie
  8. Tyś Matką Oczekiwanego Macierzyństwa. Przez Twoją przyczynę prosimy o łaskę rodzicielstwa dla Magdaleny i Mateusza, Bernadetty i Piotra, Marysi i Marka, Eweliny i Marcina, Haliny i Adama, Eweliny i Daniela, Moniki, Agnieszki, Bernadetty, Beaty, Magdaleny; wejrzyj na ich gorące pragnienia i wspomóż swym potężnym wstawiennictwem
  9. Matuchno nasza miej w opiece Krzysia i jego rodziców, by wracał do pełni sił, a także Maję i Dominikę
  10. Maryjo Pani Sanecka otocz opieką Piotra, Tomasza i ich rodziny, prosimy Cię o zdrowie dla nich, a także dla: Urszuli, Zuzanny, Wandy, Haliny, Karola, Reginy, Aliny, Natalii, Jana, Grzegorza
  11. Prosimy dopomóż rozwiązać trudne sprawy małżeńskie Ewy i Daniela
  12. Wejrzyj z nadzieją na Zofię, która Tobie się zawierza tracąc wzrok
  13. Otocz swoją matczyną miłością Annę, Martusie i całą rodzinę
  14. Proszę także Matuchno o zdrowie dla Renaty i jej dzieci
  15. Maryjo, zawierzamy Ci także rodziny, które przygotowywały świątynię na niedziele. Błogosław dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Jezusa Twojego Syna do swoich serc. Otocz swą matczyną miłością młodych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, by otworzyli się na działanie Ducha Świętego. Wejrzyj także na chorych i cierpiących w naszych domach oraz tych, którzy się nimi opiekują. Polecamy Ci również te osoby, które kochamy i tych za których winniśmy się modlić.
  16. Matko Miłosierdzia, wprowadź do Domu Naszego Ojca naszych bliskich zmarłych.