Opublikowane przez dnia 6 kwietnia 2018

Znów  niezwykłe łaski zanotowałem w księdze cudów. Tym razem chora kobieta na raka kości z przerzutami została uzdrowiona i porusza się o własnych siłach wielbiąc Boga. Co niedzielę przychodzi do kościoła.

Wyproszony został także dar potomstwa. Narodziło się dwoje pięknych, zdrowych maluszków. W Krakowie natomiast miały miejsce dwa uzdrowienia przez przyczynę Pani Saneckiej.

Na święta, gablota z wotami dla Maryi wzbogaciła się o nowe dary. Dwa serduszka i dwie obrączki. Chryste Zmartwychwstały, bądź uwielbiony za wielkie dary swej miłości, za łaski i uzdrowienia które zsyłasz dla nas przez pokorne pełne miłości szepty naszej Matki, która troszczy się się o nas i dostrzega nasze potrzeby.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu …

W kategorii: Aktualności