Opublikowane przez dnia 23 grudnia 2017

Jest w saneckim kościele obraz z nieba dany, na nim Matka swym spojrzeniem łaski daje …

 

Dziś daje nam Samego Dawcę Łaski – Jezusa. Syn Boży przychodzi, do swojej własności. Chce wypełnić nasze serca Sobą, aby łatwiej nam było kochać naszych bliźnich, szanować, okazywać dobroć, życzliwość, a także współczucie i pomoc. Zechciejmy na oścież otworzyć drzwi naszych serc.

Niech Święty Józef patron Nowego Roku 2018, będzie dla nas pomocą w ustrzeżeniu tych wielkich Skarbów jakie są nam dane: Jezusa i Maryi. Niech uczy swoją postawa milczenia kontemplacji, dobrej modlitwy, słuchania tego co Bóg nieustannie do nas mówi.

Błogosławionych, zdrowych, pełnych uśmiechu i radości Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym, wśród najbliższych Wam sercu, życzy:

Jarosław Żmija – proboszcz

W kategorii: Aktualności